FANDOM


HEART OF HEL van de Kleine CompagnieEdytuj

http://web.archive.org/web/20070222152640/http://www.balticstorm.cypel.pl/images/Baltic%20Storm%20logo.jpg

Dane identyfikacyjneEdytuj

Nazwa i przydomek psa Tytuły Macierzysta hodowla Maść Data urodzenia PKR.II- Nr rej. Tatuaż / chip Właściciel
HEART OF HEL van de Kleine Compagnie - nowofundland, suka Mł. Ch. PL, Mł. Ch. LT, Mł. Ch. RUS, Mł. Zw. LT, Ch. PL Kleine Compagnie (Holandia) czarna 18 marca 2004 83163 (N.H.S.B. 2499540) 27867/X/04 528140000126124 Andrzej Bełżyński

GaleriaEdytuj

https://archive.is/20131015031821/img170.imageshack.us/img170/6286/leszno20067ii9.jpg

Leszno 2006

RodowódEdytuj

brak danych
ojciec Jehaj PUSINI (Littlecreek's DUKE DUNDEE & Ulligarden's NINITTE) hod. Roed Knudsen, wł. Ger Panman & Andrzej Bełżyński
ojciec ojca brak danych
matka ojca brak danych
o. brak danych
m. brak danych
o. brak danych
m. brak danych
o. brak danych
m. brak danych
o. brak danych
m. brak danych
o. brak danych
m. brak danych
o. brak danych
m. brak danych
matka Szablon:Litllecreek's KLEINE COMPAGNIE
ojciec matki brak danych
matka matki brak danych
o. brak danych
m. brak danych
o. brak danych
m. brak danych
o. brak danych
m. brak danych
o. brak danych
m. brak danych
o. brak danych
m. brak danych
o. brak danych
m. brak danych

WystawyEdytuj

Wystawy 2007Edytuj

Wystawa Osiągnięcia Punkty do Top-Listy
Głogów, krajowa, sędzia Petr Rehanek (Czechy) suki klasa championów: 3., doskonała 6
Wilno - międzynarodowa, o Zwycięstwo Litwy, sędzia Ekaterina Baoujes (Rosja) suki klasa championów: 2., doskonała, ResCACIB 41
Wilno - międzynarodowa, o Puchar Wilna, sędzia Ramune Kazlauskaite (Litwa) suki klasa championów: 2., doskonała 16
Razem punktów:
63

Wystawy 2006Edytuj

7 miejsce na Top-liście Polskich Nowofundlandów w 2006 roku
(w klasyfikacji GI "KLaN-u")
Top-Lista

.

Wystawa Osiągnięcia Punkty do Top-Listy
Głogów, sędzia Jaroslav Matyas (Słowacja) suki klasa pośrednia: 4., doskonała 4
Tallin, międzynarodowa, sędzia Knut-Sigurd Wilberg (Norwegia) suki klasa otwarta: 3., doskonała 12
Wilno o Zwycięstwo Litwy, międzynarodowa, sędzia Hans Müller (Szwajcaria) suki klasa otwarta: 1., doskonała, CAC 35
Wilno o Puchar Wilna, międzynarodowa, sędzia Ligita Zake (�?otwa) suki klasa otwarta: 3., doskonała 12
Katowice, międzynarodowa, sędzia Ewa Bukład (Polska) suki klasa otwarta: 1., doskonała, CWC, CACIB, Najlepsza Suka w Rasie 85
Leszno, międzynarodowa, sędzia Karl Reisinger (Austria) suki klasa championów: 2., doskonała 16
Kaliningrad, międzynarodowa, sędzia Piotr Król (Polska) suki klasa otwarta: 1., doskonała, CAC, CACIB, Najlepsza Suka w Rasie 85
Klubowa Wystawa Nowofundlandów, sędzia Roger Frey (USA) suki klasa championów: doskonała 5
Budapeszt, O Puchar Europy Środkowej i Wschodniej, sędzia Alfonso Thovar del Solar (Hiszpania) suki klasa championów: 2., doskonała 16
Poznań, światowa, sędzia Svend Lovenkjaer (Dania) suki klasa championów: dobra x
Ryga, Zooexpo, sędzia Erwin Deutscher (Austria) suki klasa championów: 2., doskonała, ResCACIB 41
Wilno, Vilnius Winter, międzynarodowa, sędzia: Jacques Medard Ringuet (Francja) suki klasa championów: 2., doskonała 16
Wilno, Christmas Cup, międzynarodowa, sędzia: Stelios Makaritis (Grecja) suki klasa championów: 3., doskonała 12
Razem punktów:
262

Wystawy 2005Edytuj


6 miejsce na Top-liście Polskich Nowofundlandów w 2005 roku

(w klasyfikacji GI "KLaN-u").

Top-Lista

Wystawa Osiągnięcia Punkty do Top-Listy
Głogów, krajowa, sędzia Anna Bogucka (Polska) suki klasa młodzieży: 3., doskonała 6
Kaunas, krajowa, sędzia Tamara Sarmont suki klasa młodzieży: 1., doskonała, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior 20
Bydgoszcz zimowa, krajowa, sędzia Wanda Kotik (Polska) suki klasa młodzieży: 4., doskonała 4
Gdańsk, krajowa wystawa molosów, sędzia Stanisław Podlaski (Polska) suki klasa młodzieży: 3., doskonała 15
Katowice, międzynarodowa, sędzia Andrzej Kot (Polska) suki klasa młodzieży: 3., doskonała 12
Wilno, międzynarodowa, o Zwycięstwo Litwy, sędzia Inesse Pablaka (�?otwa) suki klasa młodzieży: 1., doskonała, Zwycięzca Młodzieży, Młodzieżowy Zwycięzca Litwy, Najlepszy Junior 50
Wilno, międzynarodowa, o Puchar Wilna suki klasa młodzieży: 1., doskonała, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior 50
Bydgoszcz, wiosenna, krajowa, sędzia Jens Ramsing (Dania) suki klasa młodzieży: 3., bardzo dobra x
Dobre Miasto, krajowa, sędzia Aleksandra Tarczyńska-Mizak (Polska) suki klasa młodzieży: 1., doskonała, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior 20
Olsztyn, krajowa, sędzia Joanna Szczepańska-Korpetta (Polska) suki klasa pośrednia: 1., doskonała, CWC 20
Grudziądz, krajowa, sędzia Joanna Szczepańska-Korpetta (Polska) suki klasa młodzieży: bardzo dobra x
Szczecin, międzynarodowa, sędzia Andrzej Kot (Polska) suki klasa młodzieży: 3., doskonała 12
Białystok, krajowa, sędzia: Zygmunt Jakubowski (Polska) suki klasa młodzieży: 1., doskonała, Zwycięzca Młodzieży 20
Ukmerge, krajowa, sędzia Jan Borzymowski (Polska) suki klasa otwarta: 1., doskonała, CAC, Najlepsza Suka w Rasie 35
Toruń 2005, krajowa, sędzia Andrzej Szutkiewicz (Polska) suki klasa młodzieży: doskonała, Zwycięzca Młodzieży 20
Gdynia, krajowa, sędzia Andrzej Kot (Polska) suki klasa młodzieży: 3., doskonała 6
Leszno Prestige 2005, międzynarodowa, sędzia Erwin Deutscher (Austria) suki klasa młodzieży: 1., doskonała, Zwycięzca Młodzieży 50
Kaliningrad, międzynarodowa, sędzia: Claude Voilet (Francja) suki klasa młodzieży: 1., doskonała, CW, Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Rasy 90
Sopot, międzynarodowa, sędzia: Lisbeth Mach suki klasa pośrednia: 3., bardzo dobra x
Trakai, klubowa, sędzia Kornelia Butrimova (Litwa) suki klasa pośrednia: 2., doskonała 20
Warszawa, krajowa, sędzia Istvanne Juhas (Węgry) suki klasa pośrednia: 1., doskonała, CWC 20
Wrocław, międzynarodowa, sędzia Gabriela Ridarcikova (Słowacja) suki klasa pośrednia: 2., doskonała 16
Nowy Dwór Mazowiecki, krajowa, sędzia Andrzej Kot (Polska) suki klasa pośrednia: 2., doskonała 8
Razem punktów:
275

Wystawy 2004Edytuj

Wystawa Osiągnięcia Punkty do Top-Listy
Zaniemyśl klubowa, sędzia Soren Wesseltoft (Dania) suki klasa baby: 3., wybitnie obiecująca x
Wrocław, międzynarodowa, sędzia Małgorzata Sowińska suki klasa szczeniąt: 1., wybitnie obiecująca x
Poznań, sędzia Andrzej Stępiński (Polska) suki klasa szczeniąt: 2., wybitnie obiecująca x
Razem punktów:
x

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.